Mart 25, 2019 Nevresim Takımı

Nevresim Takımı

Yatak odası tekstili

Kristal Alanis – Lila

Yatak odası tekstili  denilince hemen aklımıza gelen Taç , Kristal , Cotton Box , Altınbaşak , Özdilek , Belenay , Karaca Home , Pierre Cardin ve daha birçok markanın nevresim takımı modelleri ve nevresim takımı fiyatlarımağazamızda inceleyebilirsiniz.

Tek Kişilik Nevresim Takımı

Tek kişilik nevresim takımı 1 adet yastık, 1 adet tek kişilik nevresim , tek kişilik çarşaf içerir. Paket içerisinde markalara göre farklılık gösterebilse de yastıklar çoğu zaman standart ölçüler olan 50 x 70 cm ve nevresim ise yaklaşık 160 x 200 cm ölçülerindedir. Tek kişilik nevresim takımları çocuk odalarının olmazsa olmazlarındandır. Kız ve erkek çocukların çok beğendiği çizgi film karakterlerinden lisanslı nevresim takımı ürünlerine kadar sayısız çeşidin ve cıvıl cıvıl renkler ve desenler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ebeveynler için ise düz renklerden ve sade desenlere sayısız miktarda çeşidi mağazamızda bulabilmeniz ve tercih etmeniz mümkündür.

Tek Kişilik Dört Mevsim Nevresim

Dört mevsim nevresim takımı , her mevsim nevresim takımı, komple nevresim takımı veya kapitoneli nevresim takımı diye farklı isimlerleler de tanımlanan dört mevsim nevresim takımı yılın her ayında hem nevresim takımı hem de yatak örtüsü olarak kullanılabilir. Tek kişilik dört mevsim takımı çocuk odalarında, yastık kılıfı, nevresim ve çarşaf içeriği ile keyifli kullanım imkanı tanımaktadır . Yaz aylarında pike takımı , kış aylarında ise uyku seti yerine tek kişilik dört mevsim takımını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Çift Kişilik Nevresim Takımı

Minze Turkuaz

Çift kişilik nevresim takımı ise 2 adet 50 x 70 cm’lik standart boy yastık ve ayrıca çift kişilik nevresim içeren bir bütündür . Nevresimin ölçüleri marka ve modele göre farklılık gösterir ama genel itibari ile enide boyuda 200 cm’den az olmaz. Çift kişilik nevresim takımının kumaş kalitesi de türü de sağlıklı bir gece uykusuna dahi etkisi vardır. Genelde kumaşlar pamuklu olanları kullanılır. Özellikle rainforce nevresim takımı pamuksu yüzeyi , sıkı dokuması ve dayanıklılığı ile en çok tercih edilen türdür.

Halı-Yolluk

Bir cevap yazın