Aralık 27, 2018 KAYMAZ TABAN HALI YOLLUK

KAYMAZ TABAN HALI YOLLUK

Seroni kaymaz halı veya kaymaz yolluk denilince rüştünü ıspatlamış durumdadır.

Fayans , laminant parke v.b. kaygan olan değişik zeminlerde yüksek kalitesi ile kayma sorununu çok büyük oranda ortadan kaldırıp , birbirinden şık ışıltılı göz alıcı dekoratif modelleriyle ve yumuşacık yüzeyleri ile kullanıcılarına hem önemli kullanım avantajları sağlıyor hemde trend butik ev dekorasyonlarının vazgeçilmezi halini almış durumdadırlar.

Kaymaz halı modelleri ve kaymaz yolluk modellerinde tasarım , dizayn , renk çeşitliliği ve desen anlamında , Seroni marka olarak diğer rakiplerininden hep bir adım öndedir. Hakikaten al benisi olan birbirinden şık modelleriyle ile görenlerin etkilenmemesi neredeyse imkansız..

Seroni Halı ve yolluk modelleri ile ister hazır ölçüler ile ister kesme yolluklarımız ile dilediğiniz ölçüde ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Seroni ürün kalitesi ile de gerçekten rakipsiz kaymaz dot tabanını modern tesislerde son teknoloji ile üretmektedir. Kullanılan iplik , kumaş , keçe, sünger , kaymaz taban , en iyi kalitede malzemelerden üretilmiştir.

Salon Halısı olarak Sedef Serisi‘ni , günlük oturma odası halısı olarak Şönil Serisi‘ni , Mutfak halısı , Koridor halısı , Çocuk Odası halısı Kids ve Banyo halısı olarak Pırıltı Serisi‘ni gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Seroni Kaymaz Halı Yolluk fiyatları ile Halı-Yolluk mağazamızın size özel fiyatlarını kaçırmayın..

Bir cevap yazın